دیجی پرو

یک کلیک تا حرفه ای شدن

دیجی پرو

وب سایت دیجی پرو در سال 1396 با تکیه بر دانش طراحی وب 10 ساله خود و همچنین تجربه وب نویسی 17 ساله پای بر عرصه اینترنت گذاشت.
هدف اصلی دیجی پرو ارائه پکیج های طراحی خاص و بی نظیر خود در زمینه های طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، سئوی تخصص و مدیریت و بهینه سازی وب سایت های از پیش طراحی شده می باشد. پکیج هایی که با نگاهی نو به علم طراحی و بارگذاری وب سایت و با ترکیب متفاوتی از تجربه و تخصص به وجود آمده اند تا کاربر علاوه بر تجربه یک فرآیند تخصصی با تکیه بر تجربه مدیریتی و طراحی دیجی پرو بتواند به آنچه می خواهد به بهترین شکل ممکن برسد و رویای فتح وب را با چشمان خود ببیند.
در این راه دیجی پرو با استفاده از دانش تخصصی خود و تجربه بالا در زمینه طراحی و بارگذاری سایت های اینترنتی کامل ترین پکیج های ممکن اینترنتی برای رفع نیاز مشتریان ارائه میکند. پکیج هایی که با دقت و وسواس بسیار زیاد تهیه شده و تمامی زوایای ممکن یک پروژه طراحی را پوشش خواهند داد تا بیشترین بازده ممکن در کمترین زمان حاصل گردد.

سیاست های دیجی پرو

دیجی پرو در جهت رعایت اصول حرفه ای کار و تامین حقوق مصرف کنندگان و مشتریان خود پایبند به سیاست های خاصی می باشد که با تکیه بر آن ها پروژه های درخواستی مشتریان را به نحو احسنت به اتمام میرساند.

دیجی پرو خود را ملزم به برآورد تمامی استانداردهای ممکن میداند. همچنین بروزبودن لیست استانداردهای استفاده شده نیز از پیش شرط های سیاست های دیج پرو میباشد.

دیجی پرو در ازای انجام پروژه های مشتریان خود کمترین و منصفانه ترین دستمزد ممکن را برای خود در نظر میگیرد تا سرویس دهی به مشتریان با بالاترین رضایت ممکن انجام پذیرد.

دیجی پرو خود را ملزم به حفظ حریم شخصی و اطلاعاتی کاربران خود میداند و اطلاعات پروژه های انجام شده توسط دیجی پرو در پایان پروژه به صاحب آن تحویل داده شده و در صورت درخواست کاربران جهت نگهداری موارد امنیتی توسط دیجی پرو، متعهد میگردد اطلاعات فوق به هیچ وجه به شخص دیگری واگذار نگشته و دیجی پرو بالاترین موارد امنیتی ممکن را در جهت حفظ این اطلاعات به کار میگیرد.

دیجی پرو در جهت راحتی هرچه بیشتر مشتریان خود قبل از شروع هر پروژه ای نسبت به ارائه پکیج مشاوره ای تخصصی و رایگان اقدام نموده تا مشتریان به بهترین نحو ممکن با پروژه درخواستی و مسایل پیرامونی آن آشنا گشته و استارت اولیه به بهترین شکل ممکن خورده شود.

تخصص های ما

Wordpress 100%
Woocommerce 100%
SEO 100%
HTML 90%
PHP 85%
CSS 78%

شروع پروژه

اگر شما هم رویای فتح وب را در سر می پرورانید یا قصد دارید پای به دنیای وب بگذارید کافیست با ما ارتباط برقرار کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت ممکن جهت ارائه کاملترین مشاوره ممکن در حوزه وب با شما تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است مشاوره تخصصی یاد شده صد در صد به صورت رایگان بوده و هیچ هزینه بابت آن به مشتریان تحمیل نخواهد شد. همچنین شما میتوانید با بررسی نمونه کارهای انجام شده توسط دیجی پرو صحت گفته های پیشین در باب کیفیت انجام کار و تخصص لازم و کافی دیجی پرو را دریابید.

با ما به حرفه ای شدن بیاندیشید

100

سئو

100

امنیت

43

مشتریان

100

واکنش گرایی

100

رضایت مشتری

چرا ما را انتخاب کردید؟

معمولاً طراحان گرافیک متن‌های آزمایشی خود نشان دهند که طراحی یا صفحه‌بندی شده است.

سئوی حرفه ای

به کارگیری اصول تخصصی سئوی وب همگام با علم روز دنیا

قالب های واکنش گرا

قالبی هایی واکنش گرا هماهنگ با تمامی پلتفرم های موجود

قالب های حرفه ای

استفاده از قالب های طراحی شده توسط برترین طراحان وردپرس

امنیت تمام عیار

اجرای تمامی اصول حرفه ای امنیت وب و ضد هک نمودن سایت

قیمت منطقی

اخذ بهترین قیمت ممکن در ازای حرفه ای ترین پکیج موجود در اینترنت

پشتیبانی تخصصی

پشتیبانی حرفه ای یک ساله طراحی و سئو برای تمامی پروژه ها

آموزش افزودن دسته بندی در وردپرس

آموزش افزودن دسته بندی در وردپرس افزودن دسته بندی در وردپرس کاری است که باید قبل از شروع به افزودن نوشته در وردپرس آن را انجام دهید. با اضافه کردن دسته بندی در وردپرس مطالبی که در سایت منتشر می‌کنید به صورت مرتب در دسته‌بندی‌های مرتبط به هم قرار خواهند […]


  ادمین ,    30/11/1397

انواع هاست
انواع هاست

حتما شما نیز قصد دارید تا برای خود سایتی راه اندازی کنید ، مطمئنا پس از جستجو متوجه شدید که برای راه اندازی سایت به هاست و دامین نیاز دارید ، اما سوال اینجاست که کدام هاست را انتخاب کنیم ؟ کدام بهتر است ؟ چه تفاوتی با هم دارند […]

  ادمین ,    26/10/1397

سئو چیست؟
سئو چیست؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو ، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیرگذارند، از کلمات بکار رفته در متن و محتوا تا لینک‌های ورودی به سایت شما از […]

  ادمین ,   

وردپرس چیست؟
وردپرس چیست؟

در این آموزش قصد دارم تا به معرفی سیستم مدیریت محتوای وردپرس بپردازم، البته شاید در ابتدا که عنوان مقاله را مشاهده کنید چیز تازه‌ای برای شما نباشد، اما عموما این سوال که وردپرس چیست؟ چه ویژگی‌هایی دارد؟ چه سایت‌هایی با وردپرس می‌توان راه‌اندازی کرد؟ و از این دست سوالات […]

  ادمین ,    11/10/1397